Cart ( )

CUBIQZ ORAZ STUDEOGROUP ROZPOCZĘLI WSPÓŁPRACĘ!

                                                                                                                        CUBIQZ ORAZ STUDEOGROUP ROZPOCZĘLI WSPÓŁPRACĘ! 

 WITAMY W CUBIQZ!

CUBIQZ CLEVER CARDBOARD CREATIONS®; THE SMART TOOL FOR HOMESTAGERS

KREATYWNE NARZĘDZIA DLA HOME STAGERÓW
KARTONOWE KUCHNIE + MEBLE KARTONOWE DLA HOME STAGERÓW


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony oraz sklepu internetowego. Podnosząc wspólnie ze StudeoGroup standard home stagingu przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną stronę internetową. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat naszej koncepcji mebli kartonowych dla Home Stagingu i specjalnych korzyści, jakie otrzymasz w CUBIQZ, działając w partnerstwie ze StudeoGroup.  


WPROWADZENIE:

CUBIQZ
W 2010 roku opracowaliśmy, stworzyliśmy o wprowadziliśmy zupełnie nową i innowacyjną Koncepcję Inscenizacji dla branży nieruchomości oraz home stagingu. Kuchnie kartonowe oraz meble kartonowe – nowoczesna składowa sukcesu, która przekona potencjalnego nabywcę do zakupu Twojej nieruchomości lub projektu.  

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA
System inscenizacji opracowany przez Cubiqz składa się z modułów kartonowych, wyposażonych w unikalny panel z nadrukiem fotograficznym lub indywidualnie dopasowaną narzutą. Z łatwością zamienia pustą przestrzeń w realistyczną kuchnię, salon, sypialnię I biuro. Moduły są wielokrotnego użytku, dzięki temu cały projekt staje się bardziej opłacalny.  

KARTON  
Korzystając z naszych pełnowymiarowych kuchni I mebli kartonowych, w łatwy sposób można zaaranżować puste przestrzenie, oszczędzając tym samym cenny czas, wysiłek, a nawet miejsce do przechowywania. Lekkie moduły kartonowe są łatwe w transporcie, montażu, instalacji, przenoszeniu i przechowaniu, aż do następnego użycia.   

PROJEKTOWANIE  
Bez względu na to, czy jesteś właścicielem nowej nieruchomości lub z rynku wtórnego, CUBIQZ ma innowacyjne rozwiązania dla każdej z przestrzeni. Nasze produkty projektowane są przez Profesjonalistów dla Profesjonalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by Twój dom lub projekt ujrzał światło dzienne w najlepszych wydaniu. Możliwości są nieskończone.

CUBIQZ - KARTONOWE KUCHNIE + MEBLE KARTONOWE DLA HOME STAGERÓW


KORZYŚCI:

Świętując naszą współpracę ze StudeoGroup oferujemy Państwu:

1. ZNIŻKA STANDARDOWA:
Zakładając konto CUBIQZ otrzymasz 10% rabatu na każdy zakup w naszym sklepie internetowym (dotyczy produktów kartonowych). Po utworzeniu konta skontaktuj się ze StudeoGroup, w celu otrzymania kodu rabatowego. Aby z niego skorzystać wystarczy go wpisać przy kasie i aktywować go. Pamiętaj, że później nie będziemy mogli wysłać Ci kodu rabatowego, bez uzyskania go od StudeoGroup.

2. JEDNORAZOWA BEZPŁATNA PORADA:
Przy pierwszym zamówieniu: otrzymasz jednorazowe bezpłatne porady i wskazówki, w tym rozrysowany plan z meblami CUBIQZ (wartość nominalna 50 EUR).
 


PAKIET STARTOWY CUBIQZ I TORBA CUBIQZ®::

Nowi klienci skorzystają z PAKIETÓW STARTOWYCH CUBIQZ składających się z podstawowego ZESTAWU do salonu lub sypialni. Kompletny zestaw mebli kartonowych do dekoracji salonu lub sypialni, w tym TORBA CUBIQZ ułatwiająca transport lub przechowywanie mebli kartonowych CUBIQZ w bardzo łatwy, prosty i bezpieczny sposób.

Przejdź do zestawu Pakietu Startowego:

Starterkit Livingroom

Starterkit Bedroom


KATALOG CUBIQZ:
Kliknij link, aby przejść do katalogu cyfrowego.

       

         10 powodów, aby wybrać Cubiqz